Referent ds. Kadr i Płac
  • Siedlce
Siedlce, Siedlce, mazowieckie, Polska
MKL BAU sp. z o.o.
29. 8. 2024

Dołącz do zespołu specjalistów, będących częścią MKL BAU. Stań się częścią firmy, która realizuje inwestycje na terenie całej Europy.

Obowiązki

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • Obsługa systemu kadrowo - płacowego Optima
  • Naliczanie wynagrodzeń i zasiłków chorobowych
  • Codzienne wsparcie w bieżących zadaniach i udzielanie potrzebnych informacji pracownikom

Wymagania

  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazna atmosfera i bezpieczne warunki pracy
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

  • Siedziba firmy: MKL BAU Sp z o.o. ul. Starzyńskiego 5, 08-110 Siedlce
  • Miejsce pracy: Siedlce

  • Praca Siedlce
  • Specjalista ds. kadr i płac Siedlce
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Siedlce
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Siedlce
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Siedlce
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Siedlce
  • Specjalista ds. ofertowania Siedlce
  • Specjalista ds. Zarządzania Siedlce
  • Specjalista ds. Eksportu Siedlce
  • Specjalista ds. transportu Siedlce
  • Specjalista ds. HR Siedlce
  • Siedlce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544