REFERENT DS. FINANSOWO - KSIĘGOWYCH
  • Katowice
Katowice, Francuska 20-24, 40-027 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY IM.ANDRZEJA MIELĘCKIEGO ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH
12. 10. 2024
od 4 300 do 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- Zakres obowiązków:
1. Wsparcie bieżących zadań finansowo-księgowych,
2. Formalno-rachunkowa kontrola oraz opisywanie faktur,
3. Księgowanie faktur i wyciągów bankowych,
4. Wpinanie dokumentów oraz archiwizacja.
- Godziny pracy: 7:00-14:35.

Inne wymagania
Wymagane wykształcenie średnie, mile widziane wyższe. Mile widziane doświadczenie zawodowe w dziale księgowym.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę w zastępstwie

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Katowice
  • Doradca finansowy Katowice
  • Analityk finansowy Katowice
  • Dyrektor finansowy Katowice
  • Pośrednik finansowy Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251