Referent ds. części zamiennych
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Wielkopolskie, Polska
Reco Polska Produkcja Sp. z o.o.
21. 8. 2024

Grupporeco to europejski lider w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży komponentów oraz akcesoriów z drutu i rurek metalowych, stosowanych w zmywarkach do naczyń i lodówkach do użytku domowego. Grupporeco posiada zakłady produkcyjne w Europie i Stanach Zjednoczonych.
Reco Polska Produkcja Sp. z o.o. w Kaliszu jest oddziałem produkcyjnym Grupporeco i specjalizuje się w produkcji koszy do zmywarek do naczyń oraz parowników i komponentów do lodówek.
Twój zakres obowiązków
- Zarządzanie zapasami części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
- Organizowanie napraw części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
- Ustalanie minimum oraz optimum magazynowanych części
- Udział w projektowaniu i wdrażaniu przepływu pracy w magazynie części zamiennych
Nasze wymagania
- Wiedza z zakresu mechaniki, automatyki, pneumatyki, hydrauliki
- Znajomość obsługi komputera (MS Excel)
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
- Umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem
To oferujemy
- Pakiet wdrożeniowy na stanowisku
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Praca Kalisz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kalisz
  • Specjalista ds. Zakupów Kalisz
  • Specjalista ds. marketingu Kalisz
  • Specjalista ds. ofertowania Kalisz
  • Specjalista ds. Zarządzania Kalisz
  • Specjalista ds. Eksportu Kalisz
  • Specjalista ds. transportu Kalisz
  • Specjalista ds. HR Kalisz
  • Specjalista ds. turystyki Kalisz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584