Referent ds. ciągłego doskonalenia procesów
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Województwo dolnośląskie, Polska
Ronal Polska Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

RONAL GROUP – lider w branży felg ze stopów metali lekkich.

Kiedy mowa jest o felgach ze stopów metali lekkich, trudno na nas nie trafić – jako lider w branży i partner wszystkich znanych marek samochodowych naszymi innowacjami tworzymy nowe kryteria i łączymy zaawansowane technologie z kreatywnym wzornictwem najwyższej jakości. Jako światowa firma wiemy, co to znaczy wytyczać nowe standardy również w skali międzynarodowej. W siedzibach naszej firmy w jedenastu krajach praca zespołowa to nie tylko hasło, ale żywa kultura przedsiębiorstwa.

Aplikuj do nas na stanowisko REFERENT DS. CIĄGŁEGO DOSKONALENIA PROCESÓW! ‍ ‍

Twój zakres obowiązków:

➡ Prowadzenie oraz uczestnictwo w projektach ciągłego doskonalenia

➡ Wspieranie w określeniu oraz realizowaniu celów oszczędnościowych

➡ Wdrażanie i koordynowanie działań nad systemami zarządzania produkcyjną

➡ Analiza aktualnej sytuacji na działach produkcyjnych w zakresie strat i obszarów do udoskonalenia

➡ Określenie planu potencjalnych usprawnień oraz zbieranie pomysłów pracowniczych

➡ Prowadzenie systemu sugestii pracowniczych - RONAL IDEA

➡ Koordynowanie projektów 5S, SMED oraz wspieranie zespołów i szkolenia z zakresu metod rozwiązywania problemów PDCA, 5WHY i Ishikawa

➡ Analiza OEE i monitorowanie efektywności

➡ Raportowanie wyników

➡ Audyty LPA (tworzenie i nadzorowanie)

➡ Prowadzenie i koordynacja zadań na naradzie zakładowej

Nasze wymagania:

➡ Bardzo dobra znajomość MS Office - szczególnie Excel i PowerPoint (mile widziana znajomość visual basic)

➡ Wiedza oraz doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu LEAN Manufacturing, 6sigma

➡ Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i nastawienie na pracę w zespole

➡ Umiejętność analitycznego myślenia i zarządzania czasem

➡ Samodzielność

➡ Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie konieczna do pracy w międzynarodowym środowisku

➡ Chęć uczenia się i zdobywania nowych umiejętności

To oferujemy:

➡ Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

➡ Opiekę mentora, który wdroży Cię do pracy

➡ Możliwość uzyskania uprawnień

➡ Dofinansowanie do posiłków

➡ Dofinansowanie do nauki języków obcych

➡ Multisport

➡ Nagrody za staż pracy

➡ Zniżki na felgi

➡ Pikniki rodzinne

➡ Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym koncernie, w otoczeniu najnowszych technologii

➡ Możliwości rozwoju zawodowego

➡ Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

Nasze benefity:

➡ Dofinansowanie zajęć sportowych

➡ Dofinansowanie nauki języków

➡ Dofinansowanie szkoleń i kursów

➡ Zniżki na firmowe produkty i usługi

➡ Spotkania integracyjne

➡ Firmowa drużyna sportowa

➡ Parking dla pracowników

➡ Dodatkowe świadczenia socjalne

➡ Bony żywieniowe

➡ Program rekomendacji pracowników

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584