REFERENT DS. ARCHIWIZACJI DOKUMENTÓW W KATOWICKIM CENTRUM ONKOLOGII
  • Katowice
Katowice, Raciborska 26, 40-074 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
KATOWICKIE CENTRUM ONKOLOGII
4. 10. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- Więcej informacji na stronie: https://www.kco.katowice.pl/article/oferta-pracy-nr-07-referent-archiwum
- Katowickie Centrum Onkologii zatrudni w pełnym wymiarze czasu pracy osoby (2 etaty) na stanowisko referenta ds. archiwizacji dokumentów w Katowickim Centrum Onkologii.
- Oferta pracy nr 7/2024 - Referent - Archiwum
- Zakres obowiązków: pomoc w prowadzeniu dokumentacji archiwalnej zakładu, w tym dokumentacji medycznej.
- Godziny pracy: 8:00-15:35.

Inne wymagania
Wymagania konieczne:
- wykształcenie średnie ekonomiczne lub administracyjne
- umiejętność obsługi komputera, urządzeń biurowych
- biegła znajomość obsługi pakietu MS Office
Dodatkowym atutem będzie:
- wykształcenie wyższe
- doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z prowadzeniem archiwum zakładowego
- umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
- zdolność szybkiej adaptacji w nowym środowisku pracy
- umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole
- umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
- komunikatywność i kreatywność

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie zawodowe, kierunek: ekonomia lub administracja

  • Praca Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648