Referent ds. administracyjno-finansowych
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Urząd Dozoru Technicznego
2. 10. 2024

Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kluczowe obowiązki:

  • Obsługa kancelarii oddziału.
  • Bezpośrednia i telefoniczna obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego.
  • Obsługa korespondencji oddziału i programów ZSI, EZD PUW, EUDT.
  • Archiwizacja i skanowanie dokumentacji.
  • Wsparcie obsługi procesów administracyjnych realizowanych przez oddział.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki: administracja, zarządzanie, ekonomia, techniczne.
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych (kserokopiarka, skaner, niszczarka itp.).
  • Znajomość oprogramowania MS Office.
  • Łatwość nauki systemów, elastyczność, otwartość na zmiany.
  • Samodzielność, myślenie analityczne, samoorganizacja, precyzyjność.
  • Współpraca w zespole, komunikatywność, radzenie sobie ze stresem.

Oferujemy:

  1. Umowę na zastępstwo.
  2. Możliwość rozwoju osobistego, poszerzenia wiedzy i umiejętności oraz zdobycia atrakcyjnego doświadczenia zawodowego, w firmie o 110-letniej tradycji, nastawionej na innowacje i doskonalenie w zakresie nowoczesnych technologii badawczych.
  3. Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

  • umowę o pracę
  • dofinansowanie do wczasów
  • opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • Profesjonalne szkolenia i kursy językowe
  • ubezpieczenie na życie

  • Praca Białystok
  • Pracownik administracyjno - biurowy Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Specjalista ds. HR Białystok
  • Specjalista ds. turystyki Białystok
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Specjalista ds. finansów Białystok
  • Pracownik ds. administracji Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521