Referent
  • Zamość
Referent
Zamość, Zamość, lubelskie, Polska
PGE Dystrybucja S.A.
18. 9. 2024

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość / Wydział Operatora Pomiarów

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku
Twój zakres obowiązków:

  • Obsługa Systemów Pomiarowych
  • Obsługa Systemu Akwizycji Danych Odczytowych w zakresie danych rozliczeniowych
  • Pozyskiwanie danych pomiarowych w sposób zdalny
  • Przetwarzanie danych pomiarowych (weryfikacja, agregacja, udostępnianie)
  • Obsługa reklamacji w zakresie danych pomiarowych

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne lub ekonomiczne
  • Znajomość komputera, w szczególności pakietu MS Office w tym MS Excel w stopniu średnio zaawansowanym
  • Mile widziane doświadczenie w branży elektroenergetycznej

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Praca Zamość
  • Zamość - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045