REFERENT
  • Słupsk
REFERENT
Słupsk, Arciszewskiego 22A, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie
Uniwersytet Pomorski w Słupsku
4. 10. 2024
od 4 600 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Uniwersytet Pomorski w Słupsku ogłasza konkurs na stanowisko administracyjne: referent ds. współpracy międzynarodowej i programu współpracy ze Wschodem w Biurze ds. Rozwoju i Współpracy.
Opis stanowiska:
Współpraca z uczelniami zagranicznymi, w tym prowadzenie dokumentacji i bieżącej korespondencji; współpraca z jednostkami Uczelni w zakresie prowadzonej przez nie współpracy w ramach dydaktycznych programów międzynarodowych; prowadzenie dokumentacji i korespondencji w językach obcych;
Umowa na okres próbny listopad- styczeń z możliwością przedłużenia.
Oferujemy:
umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia,
wynagrodzenie 4600 zł brutto miesięcznie + dodatek stażowy,
wymiar etatu: 1/1,
możliwość rozwoju osobistego, w tym udział w szkoleniach i wyjazdach zagranicznych, pakiet socjalny,
przyjazny klimat pracy i współpracy w stymulującym środowisku,
współpraca z partnerami zagranicznymi,
możliwość awansu po spełnieniu wewnętrznych kryteriów Uczelni;

Inne wymagania
wykształcenie wyższe, min. Licencjat; praktyczna i udokumentowana znajomość języka ukraińskiego, rosyjskiego i polskiego na poziomie zaawansowanym (C1), języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym (B1); bardzo dobra znajomość pakietu MS Office; wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz organizacyjne; inicjatywa w działaniu; sumienność i skrupulatność w realizacji powierzonych zadań; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648