Referent/-ka ds. Rozliczeń Produkcji
  • Olkusz, olkuski, małopolskie
Olkusz
HR TEAM Sp. z o. o.
14. 7. 2024
Wynagrodzenie ustalane indywidualnie na rozmowie

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Referent ds. Rozliczeń Produkcji

Miejscowość: Osiek (koło Olkusza)

Specyfika zakładu: Produkcja elementów tłoczonych z blach oraz taśm.

 Zakres obowiązków:

  • Generowanie zleceń produkcyjnych
  • Wsparcie przy inwentaryzacji materiałowej na magazynie produkcyjnym
  • Szkolenia pracowników z raportowania systemowego
  • Nadzór nad prawidłowym rozliczeniem zleceń produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office (w szczególności Excel)
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane
  • Umiejętności interpersonalne, organizacyjne i analityczne
  • Dokładność i dobra organizacja pracy własnej
  • Terminowość, rzetelność, sumienność i dokładność
  • Mile widziana praca na systemie typu ERP

Oferujemy:

  • Pracę w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie na rozmowie
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • Atrakcyjne benefity pracownicze

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o. o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

  • Praca Olkusz
  • Pracownik produkcji Olkusz
  • Olkusz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544