Redaktor treści edukacyjnych
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Netstel Software
7. 6. 2024

Firma Netstel Software poszukuje nauczycieli i studentów ostatnich lat do tworzenia tekstów edukacyjnych z przedmiotów:
- matematyka
- fizyka
- chemia
Zakres obowiązków:
- pisanie tekstów edukacyjnych
- wyszukiwanie tematów
- aktualizacja treści w serwisach
Wymagania:
- umiejętność przedstawiania w prosty sposób trudnych tematów
- wysokie kompetencje językowe i lekkie pióro
- szeroka wiedza kierunkowa
- kreatywność
- terminowość
- mile widziana znajomość podstaw SEO
Oferujemy pracę zdalną i umowę o dzieło.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres k.giemza[atnetstel.pl w tytule maila podając przedmiot.
Prosimy o zawarcie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

  • Praca Kraków
  • Redaktor Kraków
  • Redaktor naukowy Kraków
  • Redaktor techniczny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055