Redaktor serwisu technologicznego
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Netstel Software
15. 10. 2024

Firma Netstel Software poszukuje redaktorów – pasjonatów nowych technologii – do tworzenia tekstów w serwisie pobierz.pl.
Zakres obowiązków:
– pisanie tekstów
– wyszukiwanie tematów
– aktualizacja treści w serwisie.
Wymagania:
- szeroka wiedza na temat nowych technologii
- wysokie kompetencje językowe i lekkie pióro
- kreatywność
- terminowość
- mile widziana znajomość podstaw SEO.
Oferujemy pracę zdalną i umowę o dzieło.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z krótkim tekstem poradnikowym dot. nowych technologii na adres b.baczek[atnetstel.pl. Prosimy również o podanie proponowanej stawki za 1000 zzs.
Prosimy o zawarcie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

  • Praca Kraków
  • Redaktor Kraków
  • Redaktor naukowy Kraków
  • Redaktor techniczny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377