Redaktor prowadzący (Wydawnictwo Pascal)
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Wydawnictwo Pascal Sp. z o.o.
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • współpraca z autorami, redaktorami, korektorami, grafikami i innymi uczestnikami procesu wydawniczego,
  • kreowanie pomysłów wydawniczych oraz nadzór nad ich realizacją,
  • analiza trendów rynkowych,
  • selekcja propozycji wydawniczych,
  • prowadzenie negocjacji z autorami.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe,
  • doskonała znajomość zasad poprawnej polszczyzny,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów.

Mile widziane:

  • orientacja w tematyce książek i przewodników turystycznych,
  • doświadczenie na stanowisku redaktora prowadzącego.

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • interesującą, kreatywną pracę pełną wyzwań,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Benefity:

  • dopłata do prywatnej opieki medycznej,
  • kawa / herbata,
  • brak dress code’u,
  • zniżki na firmowe produkty,
  • parking dla pracowników.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Redaktor Bielsko-Biała
  • Redaktor techniczny Bielsko-Biała
  • Redaktor naukowy Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179