Recruitment specialist
  • Warszawa
recruitment specialist
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 6. 2024

Szukasz możliwości pracy przy różnorodnych projektach rekrutacyjnych, z możliwości używania języka angielskiego i będąc częścią zespołu na którym możesz zawsze liczyć? Zapraszamy do zespołu Delivery w Randstad Professional Talent Solutions!

Porozmawiajmy!

Oczekujemy

  • chcielibyśmy usłyszeć że masz min 1,5 roku doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji / sourcingu kandydatów na różne stanowiska (white collar)
  • umiejętności pozyskiwania kandydatów z rynku i głowy pełnej pomysłów
  • umiejętności pracy w dynamicznym środowisku
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej umożliwiającej pracy na zmiennych priorytetach i z kilkoma klientami wewnętrznymi
  • świadomości że odpowiednie candidate experience jest ważne w pracy rekrutera
  • dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2) umożliwiającej przeprowadzenie rozmowy z kandydatem czy napisania rekomendacji
  • chęci do działania i nauki
  • umiejętności pracy w zespole i poczucia humoru (jesteśmy zgranym, dużym zespołem, który lubi wspólnie pić kawę czy zjeść obiad będąc w biurze)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zapewnimy Ci stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę - pierwsza umowa na 1 rok, bez okresu próbnego
  • gwarantujemy hybrydowy czas pracy, który oznacza że 3 dni w tygodniu możesz pracować zdalnie
  • dobrą lokalizację biura - al. Jerozolimskie 134 - dojedziesz pociągiem lub autobusem z metra Politechnika / Centrum
  • w naszym biurze czeka na Ciebie wspólna przestrzeń, mniejsze salki na spotkania/rozmowy
  • dobra kawa z ekspresu z możliwością mleka normalnego, bez laktozy lub owsianego
  • Twoje wdrożenie ułatwi Buddy, który przez 3 pierwsze miesiące odpowie na każde Twoje pytanie (później też;p)
  • poza pracą operacyjną u nas znajdziesz czas na różnorodne wewnętrzne webinary, jak i zdążysz spalić kalorie w ramach sportowych rywalizacji, by pomóc potrzebującym
  • zapewnimy Ci dostęp do profesjonalnych szkoleń, podczas których wzmocnisz autoprezentację, zapoznasz się z technikami udzielania feedbacku, czy poznasz metodologię wywiadu kompetencyjnego
  • dzięki współpracy z działem komunikacji i marketingu będziesz mógł/mogła polepszać swoją widoczność w social media poprzez pisanie różnych artykułów m.in. na bloga
  • w zespole Delivery będziesz mieć możliwość realizacji różnych rekrutacji oraz współpracy z różnymi osobami z firmy

Zadania

  • realizacja rekrutacji na różnorodne stanowiska od juniora do managera
  • współpraca z zespołem oraz koordynatorem/konsultantem/managerem utrzymującym kontakt z klientem
  • aktywne poszukiwanie kandydatów oraz budowania talent pools (będziesz mieć dostęp do rozszerzonego konta na Linkedin)
  • wykorzystywanie języka angielskiego w rozmowach z kandydatami oraz w piśmie przy pisaniu rekomendacji / postów na Linkedin itp.
  • bieżąca praca na systemie ATS (Traffit) oraz CRM
  • dbanie o odpowiedni candidate experience na każdym etapie kontaktu z kandydatem
  • raportowanie

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    57 823
    12 405