Recruitment solutions business partner (finance & accounting)
  • Warszawa
recruitment solutions business partner (finance & accounting)
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
10. 10. 2024

Struktury Randstad Professional Talent Solutions rosną, dlatego aktualnie poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko recruitment solutions business partnera.

Stanowisko to obejmuje ze sobą działania business development, budowania relacji oraz realizacji procesów rekrutacyjnych w specjalizacji finansowo-księgowej.

Oczekujemy

  • doświaczenia w zakresie sprzedaży usług B2B (usługi HR/rekrutacyjne/szkolenia itp.)
  • mile widziane doświadczenie w docieraniu do osób decyzyjnych w strukturach finansowo-księgowych
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego umożliwiającej pracy z klientami biznesowymi - ale jeśli jest to obszar do podszkolenia też porozmawiajmy:)
  • dojrzałości biznesowej i wysokiej samodzielności w działaniu
  • umiejętności pracy na celach
  • umiejętności efektywnej współpracy z klientami
  • umiejętności pracy zespołowej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • hybrydowy tryb pracy uwzględniający wizyty w biurze w Warszawie
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy w cyklu miesięcznym
  • prywatną opiekę medyczną (Medicover lub Luxmed) oraz wsparcie psychologiczne
  • ubezpieczenie na życie w PZU
  • kartę lunchową (350 zł miesięcznie)
  • kartę sportową (Multisport lub Medicover Sport)
  • workation
  • darmowy dostęp do ebooków i audiobooków
  • dodatkowy dzień urlopu na urodziny
  • refundację szkieł korekcyjnych oraz soczewek
  • darmowy dostęp do aplikacji do nauki języka angielskiego
  • możliwość dofinansowania studiów aż do 50% lub kursów specjalistycznych
  • tańszy abonament telefoniczny dla Ciebie i całej Twojej rodziny
  • dodatkowy dzień wolny na wolontariat
  • pakiet weterynaryjny
  • udział w sportowych rywalizacjach za pośrednictwem platformy wellbeingowej
  • szkolenia z zakresu rekrutacji oraz sprzedaży
  • różne inicjatywy wewnętrzne: webinaria (min. z tematyki well-beingu, personal brandingu i wiele innych), sesje wymiany wiedzy i best practises wraz z Ekspertkami i Ekspertami Randstad

Zadania

  • budowanie i rozwijanie relacji z potencjalnymi klientami biznesowymi
  • prowadzenie negocjacji, działania po-sprzedażowe
  • budowanie silnej pozycji Randstad jako partnera biznesowego, doradcy w obszarze rekrutacji
  • bieżące pozyskiwanie informacji o rynku pracy związanych z daną branżą/ specjalizacją i jej specyfice, trendach, stawkach wynagrodzeń i innych istotnych elementach związanych z rekrutacją i zatrudnianiem kandydatów
  • samodzilena realizacja projektów rekrutacyjnych w ramach dedykowanej specjalistacji ( finanse i księgowść) lub współpraca z rekruterem który będzie odpowiedzialny za poszukiwania kandydatów
  • reprezentowanie firmy jako ekspert poprzez udział w spotkaniach z inwestorami wraz z zespołem Sales Strategic Team, wsparcie w doradztwie i sprzedaży usług
  • nawiązywanie kontaktów z lokalnymi ośrodkami biznesowymi
  • uczestnictwo w konferencjach branżowych
  • pisanie eksperckich artykułów, m.in. na nasz blog firmowy
  • dzielenie się wiedzą z zespołem w zakresie informacji rynkowych związanych z daną specjalizacją
  • wsparcie przełożonego w wyznaczonych zadaniach biznesowych
  • bieżące raportowanie działań

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087