Recruitment and Employer Branding Specialist - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
28. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

  Dla naszego naszego klienta – międzynarodowej organizacji działającej w sektorze zarządzania obiektami – poszukujemy kandydatów na stanowisko Recruitment & Employer Branding Specialist. Szukamy kreatywnego i zaangażowanego specjalisty, który dołączy do  zespołu i wesprze go w pozyskiwaniu najlepszych talentów oraz kształtowaniu unikalnego wizerunku pracodawcy.Recruitment and Employer Branding SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Tworzenie szczegółowych i atrakcyjnych opisów stanowisk we współpracy z Hiring Managerami.
  • Przygotowanie oraz publikacja ogłoszeń na różnorodnych platformach, w tym portalach rekrutacyjnych, mediach społecznościowych.
  • Realizacja pełnych procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.
  • Wykorzystanie nowoczesnych metod rekrutacyjnych.
  • Budowanie, aktualizacja i zarządzanie rozbudowaną bazą kandydatów.
  • Promowanie ofert pracy oraz działań rekrutacyjnych w mediach społecznościowych, na uczelniach wyższych, podczas targów pracy i innych wydarzeń branżowych.
  • Koordynacja współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług (agencje rekrutacyjne, portale pracy)..
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i narzędzi rekrutacyjnych, mających na celu zwiększenie efektywności procesów oraz ich dostosowanie do potrzeb rynku.
  • Edukacja liderów i managerów w zakresie najlepszych praktyk rekrutacyjnych poprzez tworzenie oraz prowadzenie szkoleń i warsztatów.
  • Aktywny udział w  realizacji strategii employer brandingowej, mającej na celu budowanie wizerunku firmy jako pracodawcy z wyboru.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji na różnorodne  stanowiska.
  • Wyksztłcenie wyższe.
  • Znajomość narzędzi i metod rekrutacyjnych oraz doświadczenie w digital recruiting.
  • Duża samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie i efektywnego ustalania priorytetów.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Doświadczenie zdobyte w branży zarządzania obiektami lub nieruchomości - mile widziane.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie i realną możliwosć rozwoju.
  • Hybrydowy tryb pracy.
  • Pakiet benefitów.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567