Recepcjonistki/tów zatrudnimy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Centrum Barnabitów
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bezpośrednia oraz telefoniczna obsługa gości na najwyższym poziomie;
  • meldowanie i wymeldowanie osób odwiedzających nasz Obiekt;
  • rozliczanie pobytów;
  • przygotowywanie dokumentów związanych z zamknięciem doby;
  • aktywna sprzedaż usług noclegowych, gastronomicznych i konferencyjnych;
  • współpraca z pozostałymi działami;
  • działania operacyjne w gastronomii.

WYMAGANIA:
  • wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja, pogodne i życzliwe usposobienie, dobra komunikatywność bezpośrednia (łatwość nawiązywania kontaktów);
  • uczciwość, zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • dobra organizacja pracy i umiejętność wykonywania zleconych zadań zarówno samodzielnie jak również zespołowo;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz w piśmie;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:
  • pracę w wyjątkowym Obiekcie o niepowtarzalnym charakterze;
  • przyjazną i życzliwą atmosferę pracy zbudowaną na wzajemnym szacunku;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Warszawa
  • Recepcjonistka Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 175
    18 202