Recepcjonistka / recepcjonista z językiem angielskim
  • Gdynia
recepcjonistka / recepcjonista z językiem angielskim
Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Dla jednego z naszych Klientów - skandynawskiej firmy z biurem zlokalizowanym w Gdyni, poszukujemy kandydatki / kandydata ze znajomością języka angielskiego do obsługi recepcji.

Poniżej znajdziesz więcej szczegółów.

Sprawdź naszą ofertę pracy i wyślij swoje CV. Chętnie opowiemy Ci więcej o tej ciekawej możliwości!

Oczekujemy

  • dyspozycyjności w wymiarze pełnego etatu
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność
  • komunikatywność
  • umiejętność organizacji własnej pracy
  • proaktywna postawa

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w Gdyni
  • umowę o pracę z Randstad
  • możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • karta lunchowa
  • karta sportowa
  • pakiet medyczny

Zadania

  • obsługa recepcji
  • przyjmowanie gości
  • umawianie spotkań
  • obsługa głównej centrali telefonicznej
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • koordynowanie pracy firm zewnętrznych (np. sprzątanie i ochrona)
  • przygotowywanie, kompletowanie i przechowywanie dokumentacji
  • koordynacja zamówień sprzętu biurowego
  • przygotowywanie do wysyłki i odbieranie paczek
  • kontakt z agencjami celnymi i firmami kurierskimi
  • kodowanie faktur w systemie

  • Praca Gdynia
  • Recepcjonistka Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963