Recepcjonistka/Recepcjonista
  • Mszczonów
Mszczonów, Mszczonów, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Masz za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe a może właśnie szukasz swojej pierwszej pracy?

Poszukujemy pracownika na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty dla jednego z naszych Klientów - firmy z branży logistycznej.

Lokalizacja miejsca pracy: Mszczonów

Oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętności obsługi komputera
  • samodzielności, dobrej organizacji pracy
  • komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • proaktywności, pozytywnego nastawienia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę z biura w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku (8-16)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (3 miesiące z możliwością przedłużenia)
  • wynagrodzenie w wysokości 4500 PLN brutto
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie i inne
  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy

Zadania

  • obsługa połączeń telefonicznych oraz poczty elektronicznej
  • koordynowanie obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • przyjmowanie przesyłek kurierskich, poczty
  • obsługa gości
  • archiwizacja dokumentów
  • zaopatrywanie biura w niezbędne artykuły

  • Praca Mszczonów
  • Mszczonów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228