Recepcjonistka / Recepcjonista
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Posiadasz doświadczenie zawodowe w pracy na recepcji? Lubisz kontakt z ludźmi, a prace biurowo - administracyjne nie stanowią dla Ciebie żadnego problemu? Dołącz do zespołu naszego międzynarodowego klienta!

Lokalizacja miejsca pracy: Warszawa, Włochy.

Oczekujemy

  • praktycznej znajomości MS Office (Word, Excel),
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • otwartego usposobienia i aktywnej postawy w działaniu,
  • wysokiej kultury osobistej.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (możliwość długofalowej współpracy),
  • wynagrodzenie 6 000 zł brutto miesięcznie,
  • pracę w pełnym wymiarze etatu w godzinach 8:00 - 16:00, lub 9:00 - 17:00 (w zależności od ustalonego grafiku),
  • pakiet benefitów (np. opieka medyczna dla Pracownika i jego rodziny, karta MultiSport),
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji.

Zadania

  • obsługa sekretariatu, przychodzących gości,
  • obsługa poczty elektronicznej oraz rejestrowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej, przyjmowanie przesyłek kurierskich,
  • obsługa rozmów telefonicznych,
  • prowadzenie i archiwizacja dokumentacji, w tym również wprowadzanie faktur w systemie,
  • dokonywanie zakupów biurowych,
  • realizowanie bieżących zadań oraz wsparcie innych działów firmy.

  • Praca Warszawa
  • Recepcjonistka Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536