Recepcjonistka/Recepcjonista
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
15. 9. 2024

Masz doświadczenie w administracji/obsłudze recepcji, posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym i obecnie poszukujesz dla siebie nowego miejsca pracy?

Mamy dla Ciebie propozycję pracy!

Dla naszego Klienta - lidera z branży automatyki i technologii, poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty.

Lokalizacja miejsca pracy: Łódź (praca stacjonarna)

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • dobrych umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych
  • samodzielności, odpowiedzialności za powierzone zadania, elastyczności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin (40h tygodniowo)
  • wynagrodzenie w wysokości 30 pln/h brutto
  • zatrudnienie przez agencję pracy Randstad na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozpoczęcia pracy "od zaraz"!

Zadania

  • rejestracja gości oraz instruktaż poruszania się po firmie
  • łączenie rozmów telefonicznych
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • składanie zamówień zakupu na materiały biurowe
  • dbanie o czystość obszaru

  • Praca Łódź
  • Recepcjonistka Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584