Recepcjonistka/Recepcjonista
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
9. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Your new company

Naszym Klientem jest globalna firma, która jest liderem na rynku nowych technologii. W jej ofercie znajdziesz urządzenia wielofunkcyjne i drukarki, oprogramowanie elektronicznego obiegu dokumentów, systemy szerokoformatowe i produkcyjne na papier cięty i ciągły, projektory, systemy do wideokomunikacji.

Do  biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko: Recepcjonista/-tka

Twoja nowa rola
Zadania:

  • Obsługa infolinii Ricoh Polska,
  • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów w firmie,
  • Współpraca z firmą kurierską,
  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej,
  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe,
  • Przyjmowanie gości Ricoh
  • Koordynacja organizacji spotkań i wyjazdów służbowych (zamawianie biletów, rezerwacja hoteli).

Czego potrzebujesz by osiągnąć sukces

Nasze wymagania:
  • Komunikatywny angielski pozwalający na swobodną obsługę zagranicznych gości
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint) przygotowywanie raportów, prezentacji dotyczących realizowanych zadań
  • Chęci do współpracy z ludźmi, otwartość na naukę
  • Przejawianie inicjatywy do poprawy efektywności i skuteczności obecnych procesów
  • Dobra organizacja pracy własnej, w tym umiejętność pracy wielozadaniowej
  • Umiejętności obsługi centrali telefonicznej, otwartość na komunikację od klienta zewnętrznego i wewnętrznego

Oferujemy

  • Ciekawą pracę administracyjną z dużym nastawieniem na pracę z ludźmi, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ze stabilną strukturą wewnętrzną
  • Wdrożenie w obowiązki od podstaw, możesz liczyć na wsparcie doświadczonej osoby z zespołu
  • Umowę o pracę, dodatkowe benefity takie jak: Prywatna opieka zdrowotną w LuxMed, Karta Multisport, Prywatne ubezpieczenie na życie
  • Praca w kompleksie biurowym przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie
  • Platforma e-learningowa do nauki języków obcych
  • Zakładowy fudusz świadczeń socjalnych
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji

If you're interested in this role, click 'apply now' to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Warszawa
  • Recepcjonistka Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536