Recepcjonistka/Recepcjonista
  • Szczyrk
Szczyrk, Szczyrk, Śląskie, Polska
TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Powitanie i obsługa gości, zapewnienie im komfortu i profesjonalnej obsługi.
  • Rejestrowanie przybywających i odjeżdżających gości, przeprowadzanie procesu zameldowania i wymeldowania..
  • Udzielanie informacji na temat hotelu, jego usług i udogodnień.
  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i przez internet, przetwarzanie płatności,obsługa systemu rezerwacji hotelowych
  • Obsługa centrali telefonicznej, przekierowywanie połączeń do odpowiednich osób i działów.
  • Przyjmowanie i rozsyłanie korespondencji, zarządzanie pocztą.
  • Wypełnianie i kontrolowanie dokumentacji związanej z działalnością hotelu.
  • Obsługa systemu rezerwacyjnego.
  • Monitorowanie bezpieczeństwa i porządku na terenie hotelu.
  • Rozwiązywanie problemów i skarg gości, zapewnienie im wysokiej jakości obsługi.
  • Współpraca z innymi działami hotelu, takimi jak sprzątanie, konserwacja i gastronomia.
  • Prowadzenie raportów o zdarzeniach i incydentach w hotelu.
  • Sprawdzanie dostępności pokoi, przygotowywanie list obecności.
  • Znajomość zasad i procedur hotelowych oraz przestrzeganie ich.
  • Dbałość o estetykę recepcji i jej wyposażenie.
  • Rejestrowanie wpływających rachunków, przygotowywanie rozliczeń finansowych.
  • Wykonywanie innych zleconych obowiązków administracyjnych.
  • praca w systemie dziennym w godzinach 8.00 - 22.00, dwa dni pracy na dwa dni wolne, obsługa systemu rezerwacji hotelowych

WYMAGANIA:

  • samodzielność o dobra organizacja własnej pracy
  • umiejętność współpracy w zespole
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość obsługi systemu rezerwacji i kalendarza będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi telefonu oraz poczty elektronicznej
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami
  • Zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Dbanie o wizerunek firmy poprzez profesjonalne podejście do pracy
  • Znajomość obsługi sprzętu biurowego (drukarka, kserokopiarka, faks)
  • Umiejętność pracy w zespole i elastyczność
  • Gotowość do pracy w weekendy
  • Dyspozycyjność w przypadku konieczności dłuższego pobytu w pracy
  • Zorientowanie na potrzeby klienta i gotowość do udzielania pomocy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Dyskrecja i poufność w przypadku dostępu do poufnych informacji
  • Znajomość miejsca pracy i umiejętność udzielania informacji o niej
  • akceptowanie systemu pracy w godzinach 8.00 - 22.00, dwa dni pracy na dwa dni wolne
  • wykształcenie kierunkowe dla osób z małym doświadczeniem będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

- umowę o pracę

- atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

- szkolenie i możliwość rozwoju zawodowego

- premie w wyskoich sezonach

  • Praca Szczyrk
  • Szczyrk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963