Recepcjonistka
  • Grójec
Grójec, Grójec, Mazowieckie, Polska
CTiR Grójec
11. 9. 2024

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA !
Zapraszamy szczególnie studentów psychologii
i kierunków pokrewnych, chcących rozpocząć swoją karierę w świecie zdrowia psychicznego.
Praca ok. 3-5 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu w godzinach 16-20/20.30 ( w zależności od grafików specjalistów). Praca od PAŹDZIERNIKA❗❗Odpowiemy na wybrane oferty❗
Zakres obowiązków:
obsługa telefoniczna i bezpośrednia pacjentów
udzielanie szczegółowych informacji na temat świadczonych usług
umawianie wizyt, zarządzanie terminarzami specjalistów, obsługa elektronicznego kalendarza wizyt
przyjmowanie płatności, obsługa kasy fiskalnej
zakładanie kart pacjentów, dbanie o dokumentację
dbanie o czystość centrum
obsługa firmowego fanpage’a, odpowiadanie na wiadomości klientów
inne zadania biurowe
Od kandydatki/kandydata oczekujemy:
❗wysokiej kultury osobistej, umiejętności nawiązywania kontaktu z klientem
❗dbania o podtrzymanie dobrych relacji
dyskrecji – nasi pacjenci często cenią sobie anonimowość i muszą czuć się u nas bezpiecznie
❗empatii i zrozumienia dla pacjentów
❗dobrej organizacji pracy, samodzielności
odpowiedzialności i otwartości
❗wykształcenia min. średniego
umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych
Oferujemy:
➡praca na około 3-5 godzin dziennie, popołudniami
➡umowę zlecenie
➡pracę w przyjaznej atmosferze
➡możliwość odbycia i zaliczenia praktyk studenckich dla studentów psychologii, zdobycie doświadczenia zawodowego, uczestniczenia w pracy zespołu psychologów i psychoterapeutów
➡Zgłoszenia z CV prosimy przesyłać na adres: @
Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

  • Praca Grójec
  • Grójec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567