Recepcjonistka
  • Jerzmanowice-Przeginia
Jerzmanowice-Przeginia, Jerzmanowice-Przeginia, Małopolskie, Polska
Aplikuj.pl
30. 4. 2024

Chochołowy Dwór Restauracja i Hotel*** w Jerzmanowicach (trasa Kraków – Olkusz) zatrudni na stanowisku:
Miejsce pracy: Kraków (okolice), Krzeszowice (okolice), Olkusz (okolice), Jerzmanowice (pow. krakowski)
Zakres obowiązków:
• Dbałość o profesjonalną obsługę Gości hotelowych
• Przyjmowanie rezerwacji, potwierdzanie rezerwacji, nadzór nas właściwą dokumentacją związaną z rezerwacjami
• Prowadzenie korespondencji mailowej oraz obsługa połączeń telefonicznych
• Rozliczanie opłat za usługi w formie gotówkowej i bezgotówkowej
• Wykonywanie raportów dziennych i nocnych
• Budowanie długofalowych relacji z Gośćmi
• Udzielanie informacji o obiekcie oraz pobliskich atrakcjach turystycznych
• Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy
• Komunikacja z innymi działami obiektu
Wymagania
• Min. wykształcenie średnie, wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym
•Przyjazna aparycja i nienaganna prezencja, wysoka kultura osobista
• dyspozycyjność w systemie pracy zmianowej, w godzinach: 07-19, 19-07
• znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
• pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• umiejętność organizacji pracy
Oferujemy
• pracę w doświadczonym zespole
• pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji w branży
• atrakcyjną stawkę
• zatrudnienie na umowę o pracę lub na umowę zlecenie w zależności od dyspozycyjności
• bezpłatne szkolenia
• możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz do prywatnej opieki medycznej

  • Praca Jerzmanowice-Przeginia
  • Jerzmanowice-Przeginia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864