RECEPCJONISTA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM LUB ANGIELSKIM
  • Postomino
Postomino, Uzdrowiskowa 15/7, 76-107 Jarosławiec, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskie
PANORAMA MORSKA HARATYK LESZEK
11. 5. 2024
od 7 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Obowiązki
- check-in, check-out, w tym wystawianie faktur VAT
- przyjmowanie i potwierdzanie rezerwacji telefonicznych, mailowych
- bieżąca obsługa gości
Wymagania
- wyższe min. średnie
- biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- dyspozycyjność, komunikatywność
- wysoka kultura osobista
- dobra organizacja pracy, skrupulatność
Oferujemy
- Zdobycie wiedzy i doświadczenia pracy na stanowisku recepcji
- praca zmianowa
- atrakcyjne zarobki z możliwością awansu
- praca w renomowanym obiekcie z możliwością rozwoju
- praca stała od zaraz

Rodzaj zatrudnienia
Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowosc
nie dotyczy

Jezyki
niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowanyangielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca Postomino
  • Postomino - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080