Recepcjonista/tka nocny/a do Termy Karkonosze
  • Podgórzyn
Podgórzyn, Podgórzyn, Dolnośląskie, Polska
Termy Karkonosze
14. 5. 2024

Do nowo otwieranego hotelu - Termy Karkonosze, mieszczącego się w Staniszowie poszukujemy na stanowisko: Recepcjonista/ka nocny/a.
Zakres obowiązków:
Profesjonalna, rzetelna obsługa gości hotelowych zgodnie z standardami hotelu przyjmowanie rezerwacji oraz meldowanie i wymeldowywanie.
Udzielanie informacji na temat usług w hotelu oraz atrakcjach turystycznych
Sprawdzanie i utrzymywanie porządku w recepcji oraz na stanowisku pracy
Przyjmowanie płatności, zamykanie doby hotelowej, dbanie o odpowiedni obieg dokumentów
Dbanie o odpowiednią atmosferę
Reprezentowanie i budowanie pozytywnego wizerunku hotelu
Współpraca z innymi działami
Wymagania
umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja czasu pracy
doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
zaangażowanie, punktualność, w wykonywanej pracy;
pozytywne nastawienie;
znajomość języka angielskiego - wymagana
znajomość dodatkowego języka obcego mile widziane
dyspozycyjności do pracy porze nocnej
Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie
atrakcyjne warunki współpracy
możliwość rozwoju zawodowego
pracę w wyjątkowym miejscu oraz fantastyczną atmosferę
CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

  • Praca Podgórzyn
  • Podgórzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055