Recepcjonista / Recepcjonistka z j. angielskim
  • Warszawa, Śródmieście
mazowieckie, Warszawa, Śródmieście, mazowieckie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
17. 4. 2024

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com
Zakres obowiązków:

  • Bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
  • Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów w biurze
  • Obsługa centrali telefonicznej, mailowej oraz korespondencji przychodzącej/ wychodzącej (również wyjścia w celu nadania na poczcie)
  • Współpraca z dostawcami firmy, m.in. z firmami kurierskimi
  • Administracja kartami dostępu do biura
  • Obsługa spotkań wewnętrznych (rezerwacje i przygotowywanie sal konferencyjnych)
  • Współpraca z zarządcami budynku, serwisem technicznym, ochroną
  • Zarządzanie rezerwacjami sal/biurek/miejsc parkingowych, myjni samochodowej
  • Inne prace administracyjne związane z funkcjonowaniem biura

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, min. B2
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Podzielność uwagi
  • Umiejętność organizacji czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Pracę w zróżnicowanym zespole, w którym są osoby o różnym wieku, różnej płci i z niepełnosprawnościami
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz.08:00- 16:00 (lub sporadycznie zmiana 09:30- 17:30)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę
  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w strukturach światowego dostawcy usług FM
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782