Recepcjonista / Recepcjonistka w hostelu w Warszawie - zmiany nocne
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Human Resources Poland Sp z o.o.
13. 9. 2024

Firma Human Resources Poland sp. z o.o. (Hr.pl), od 2000 roku z sukcesem zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie rekrutacji, selekcji, pracy tymczasowej i outsourcingu dla firm polskich i zagranicznych. Długoletnia współpraca z naszymi klientami pozwoliła nam doskonale poznać wymagania oraz oczekiwania naszych partnerów.

Pomagamy we wszystkich aspektach procesu rekrutacji i zatrudnienia. Naszym klientom gwarantujemy dopasowanych i odpowiedzialnych pracowników, bez względu na to, czy usługa dotyczy pracy tymczasowej, outsourcingu czy rekrutacji specjalistów.

Opis stanowiska:

  • Odbieranie telefonów na recepcji
  • Opieka nad gośćmi hostelu, zapewnianie im komfortowego pobytu
  • Meldowanie gości do hostelu
  • Sprzedaż i zarządzanie rezerwacjami dla gości
  • Wprowadzanie faktura do systemu
  • Współpraca z extranetem Booking.com

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi komputera
  • Podstawowa znajomość języka rosyjskiego
  • Doświadczenie w pracy na recepcji - dodatkowy atut
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową 28,10 - 33 zł
  • Premia: 10 PLN netto od każdej rezerwacji dokonanej w czasie pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży hotelarskiej
  • Pracę na pół etatu w zmianie nocnej (godz. 22 - 2)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Warszawa
  • Recepcjonistka Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045