Recepcjonista/ Recepcjonistka Gdańsk
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Hostel La Guitarra Gdańsk
17. 8. 2024

Do pracy w hostelu w centrum Gdańska zatrudnimy Recepcjonistkę / Recepcjonistę
Wymagania:
Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym jest niezbędna na tym stanowisku. Obsługa gości prowadzona jest w języku angielskim.
Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane - zapewniamy szkolenie.
Obowiązki:
W zakres obowiązów na tym stanowisku wchodzi opieka nad gośćmi obsługa rezerwacji, opieka nad czystością obiektu i pokoi, współpraca z innymi członkami zespołu. Praca odbywa się w systemie zmianowym.
Oferujemy:
- Pracę w przyjaznym środowisku młodego zespołu.
- Możliwość doskonalenia języka angielskiego w praktyce poprzez codzieną pracę w środowisku gości z całego świata.
- Szkolenie i naukę zawodu recepcjonisty.
- Ścieżkę wynagrodzeń.
- Wysokie premie uzależnione od inywidualnych i biznesowych efektów pracy.
- Ścieżkę rowoju osobistego i możliwość awansu na stanowiska kierownicze (dla wyróżniających się osób).
- Elastyczny grafik pracy uwzględniające potrzeby osób uczących się. Umowę o pracę lub umowę zlecenie w zależności od preferencji kandydata.
- Strój służbowy.
- Posiłki i napoje regeneracyjne oraz płatne przerwy w czasie godzin pracy.
- Pracę w stabilnej firmie posiadającej obiekty w kilku lokalizacjach w kraju.
- Możliwość darmowych noclegów i wysokich rabatów na noclegi we własnych obiektach oraz w zaprzyjaźnionych hostelach i hotelach na terenie całego kraju oraz w Europie i na Świecie.
Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem. Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Gdańsk
  • Recepcjonistka Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648