Recepcjonista / Recepcjonistka
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
4. 10. 2024

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.
Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie rezerwacjami sal.
  • Przyjmowanie gości.
  • Przegląd sal konferencyjnych, rekonfiguracje sal, obsługa sal w zakresie TV/VC.
  • Regularna kontrola czystości sal.
  • Odbieranie i łączenie telefonów zewnętrznych i wewnętrznych.
  • Zrządzanie skrzynką mailową.
  • Zrządzanie pocztą, kurierami.
  • Dystrybucja korespondencji w biurze.
  • Kontrola i nadzorowanie prac serwisu sprzątającego i florystycznego.
  • Składanie zamówień na stationary i artykuły spożywcze.
  • Organizacja obiegu umów, przekazywanie podpisanych umów do archiwum.
  • Kontakt bieżący z koordynatorem recepcji oraz z Działem Facility.
  • Inne prace administracyjne związane z funkcjonowaniem biura.​

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Podzielność uwagi.
  • Umiejętność organizacji czasu i priorytetowania zadań.

Oferujemy:

  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin początkowo na umowę zlecenie, potem umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w strukturach światowego dostawcy usług FM
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Praca Kraków
  • Recepcjonistka Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388