Recepcjonista / Recepcjonistka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
OmniOffice Sp. z o.o.
2. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
  • Obsługa rezerwacji sal konferencyjnych (podanie kawy, herbaty, pomoc z podpięciem się do rzutnika, tv)
  • Organizacja obiegu dokumentacji
  • Rejestracja i skanowanie korespondencji przychodzącej
  • Odbieranie telefonów i obsługa skrzynki mailowej
  • Inne, drobne prace administracyjne w ramach wsparcia pozostałych członków zespołu

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi komputera oraz prowadzenia profesjonalnej korespondencji mailowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym obsługę klienta (B1/B2)
  • Punktualność i dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność i wysoki poziom kultury osobistej
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w pracy biurowej/obsłudze klienta

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00)
  • Komfortowe warunki pracy – nowoczesne biura w centrum Warszawy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w środowisku biznesowym
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub umowy zlecenie (w zależności od preferencji kandydata)
  • Pełne wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Szeroki pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, darmowy dostęp do siłowni i sauny, dofinansowanie do nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, regularne spotkania integracyjne)

  • Praca Warszawa
  • Recepcjonistka Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536