Recepcjonista / Recepcjonistka
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
WASKO S.A.
19. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy, (wydawanie kart dostępu)
  • Kompleksowa, profesjonalna obsługa recepcji i administracji biurowej firmy
  • Wsparcie w organizacji wydarzeń wewnętrznych na salkach konferencyjnych
  • Obsługa spotkań wewnętrznych (przygotowywanie sal konferencyjnych)
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez profesjonalne i pozytywne nastawienie wobec klientów firmy
  • Współpraca z firmami kurierskimi oraz pocztą
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Prowadzenia ciągłej obserwacji terenu objętego systemem kamer
  • Utrzymywanie stałej łączności z pozostałymi pracownikami
  • Reagowanie na wszelkiego rodzaju zdarzenia powstające na obiekcie
  • Zgłaszanie administratorowi obiektu awarii systemu kamer
  • Prowadzenie stosownej dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe
  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office
  • Wysoka kultura osobista, dyskrecja i takt
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Samodzielność
  • Dyspozycyjność
  • Punktualność
  • Profesjonalizm

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracę
  • Opiekę medyczna dla Pracowników
  • Grupowa ofertę ubezpieczeniową
  • Parking dla rowerów na terenie firmy
  • Parking dla samochodów w bliskiej odległości od miejsca pracy
  • Możliwość udziału w wycieczkach zakładowych - zwiedzanie kraju i zagranicy
  • Karty Medicover Sport dla stałych Pracowników

  • Praca Gliwice
  • Recepcjonistka Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584