Recepcjonista / Recepcjonistka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Coworking Workin
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • pełnienie roli osoby pierwszego kontaktu dla klienta Workin,
  • rozwiązywanie spraw, zapytań najemców Workin,
  • prowadzenie recepcji Workin - kontakt z kurierami, prowadzenie rejestru poczty, wysyłka poczty w imieniu klientów,
  • odpowiedzialność za zaopatrzenie biura - materiały biurowe, kawa, napoje, chemia i inne,
  • prowadzenie kalendarza dostępności sal konferencyjnych, zakładanie rezerwacji w systemach wewnętrznych ,
  • obsługa spotkań w salach konferencyjnych - podanie napojów, przygotowanie przerwy kawowej,
  • współorganizacja życia społecznego w coworkingu - praca przy wydarzeniach okolicznościowych, spotkaniach branżowych, spotkaniach networkingowych.

Nasze wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie zawodowe pracy w charakterze recepcjonistki/ obsługi front desk w biurze lub hotelu lub w obsłudze klienta np. infolinia
  • średnio zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny, doskonała znajomość języka angielskiego będzie atutem mającym wpływ na wynagrodzenie
  • wysoka kultura osobista, umiejętność krytycznego myślenia
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji z ludźmi, umiejętność prostego przekazu skomplikowanych rzeczy
  • punktualność i dokładność
  • status studenta mile widziany

To oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z najpopularniejszych coworkingów w Warszawie
  • doskonałe warunki biurowe zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze wnętrz
  • przygotowanie do realizacji zadań w postaci szkolenia
  • ciągłe wsparcie przyjaznego zespołu współpracowników
  • umowę zlecenie z dniami chorobowymi i urlopowymi
  • codzienne koktajle owocowe i warzywne z naszego bistro oraz 50% zniżki na inne produkty
  • konwersacje z języka angielskiego

  • Praca Warszawa
  • Recepcjonistka Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838