Recepcjonista/recepcjonistka - Aries Residence Bukowina Tatrzańska
  • Bukowina Tatrzańska
Bukowina Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, małopolskie, Polska
Platan Hotels & Resorts Sp. z o.o.
31. 8. 2024

Aries Residence Bukowina Tatrzańska to nowe miejsce na hotelowej mapie Zakopanego, stworzone zgodnie z filozofią marki Aries Hotel & SPA – lidera branży hotelarskiej.Dołącz do zespołu kreującego wyjątkowe miejsce, w którym podhalańska gościnność przeplata się z urokami natury.Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: RECEPCJONISTA (K/M)

Obowiązki

  • Otoczenie Gości opieką i informowanie o warunkach pobytu i usługach dodatkowych.
  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych, mailowych i booking.com
  • Sprzedaż kawy i herbaty.
  • Nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem obiektu, koordynowanie pracy z działami technicznym i sprzątającym

Wymagania:

  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole
  • Zorientowanie na potrzeby gości
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny
  • Znajomość obsługi komputera
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość oprogramowania do obsługi hoteli jest ważnym dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w zakresie godzin 7:00 – 15:00, 15:00 - 23:00.
  • Brak zmian nocnych.
  • Możliwość odpłatnego zakwaterowania w obiekcie w trakcie umowy próbnej.
  • Wyjątkowy duch zespołu Aries i przyjazna atmosfera pracy.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
  • Zapewniamy wsparcie i kompleksowe szkolenie bazujące na wieloletnim doświadczeniu w zarządzaniu obiektami hotelarskimi.
  • Pakiet opieki medycznej po okresie próbnym.
  • Dofinansowanie do karty sportowej po okresie próbnym
  • Zniżki na produkty i usługi spółek z grupy.

  • Praca Bukowina Tatrzańska
  • Bukowina Tatrzańska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544