Recepcjonista / Recepcjonistka
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
14. 5. 2024

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.
Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie rezerwacjami sal
  • Przyjmowanie gości
  • Przegląd sal konferencyjnych, re-konfiguracje sal, obsługa sal w zakresie TV/VC
  • Regularna kontrola czystości sal
  • Odbieranie i łączenie telefonów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Zrządzanie skrzynką mailową
  • Zrządzanie pocztą, kurierami
  • Dystrybucja korespondencji w biurze
  • Kontrola i nadzorowanie prac serwisu sprzątającego i florystycznego
  • Składanie zamówień
  • Organizacja obiegu umów, przekazywanie podpisanych umów do archiwum
  • Kontakt bieżący z koordynatorem recepcji oraz z Działem Facility
  • Inne prace administracyjne związane z funkcjonowaniem biura.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Podzielność uwagi
  • Umiejętność organizacji czasu i priorytetowania zadań.

Oferujemy:

  • Pracę w zróżnicowanym zespole, w którym są osoby o różnym wieku, różnej płci i z niepełnosprawnościami
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz.13:30- 17:30
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę na pół etatu
  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w strukturach światowego dostawcy usług FM
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Praca Gdańsk
  • Recepcjonistka Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322