Recepcjonista / Recepcjonistka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
AMARI SENSES
31. 8. 2024

Ogłoszenie rekrutacyjne
Lokalizacja: Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 56C, Praga-Południe, Warszawa
Warszawa, mazowieckie
Praca zmianowa: tak, 2 zmiany
Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
Godziny pracy: elastyczny grafik
Możliwa praca w godzinach nocnych: tak
Tryb wypłaty: miesięczna
System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków
-Wykonywanie zadań związanych z profesjonalną obsługą klienta,
-Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych na wykonywane zabiegi masażu,
-Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,
-Promowanie i sprzedaż usług tajskiego masażu oraz oferty salonu, w tym kosmetyków SPA,
-Planowanie i organizowanie wizyt w systemie versum,
-Pilnowanie grafików masażystów,
-Dbałość o estetykę i czystość otoczenia zgodnie ze standardami.
Nasze wymagania
-Wysoka kultura osobista i dobra prezentacja,
-Umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
-Inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań,
-Energia i pozytywne nastawienie,
-Punktualność,
-Samodzielność,
-B. dobra organizacja pracy,
-Zdolność do szybkiego przyswajania nowej wiedzy,
-Doświadczenie w pracy związanej z obsługą klienta (będzie dodatkowym atutem),
-Zainteresowanie tematyką wellness & spa.
To oferujemy
-Wynagrodzenie stałe oraz premię za wyniki,
-Pracę w miłym, profesjonalnym i egzotycznym zespole,
-Prowizję za sprzedaż kosmetyków,
-Masaż pracowniczy,
-Stałą zniżkę na usługi i produkty w salonie,
-Szkolenia oraz wsparcie na czas wdrożenia.
Benefity
-elastyczny czas pracy
-zniżki na firmowe produkty i usługi
-kawa / herbata
O nas
Amari Senses - jesteśmy siecią najbardziej polecanych salonów masażu tajskiego. Dbamy o naszych klientów już siódmy rok. W ciągu tego czasu pomogliśmy naszym Klientom wyciszyć się, zrelaksować, usprawnić swoje ciało, jak również wyeliminować długotrwały, męczący ból. Nasza misja polega na promowaniu zdrowia fizycznego i psychicznego poprzez wykorzystanie orientalnego masażu tajskiego pomagającego w redukcji napięcia mięśniowego, poprawie krążenia krwi oraz stymulacji naturalnych mechanizmów leczenia organizmu z jednoczesnym wsparciem naszych klientów w osiąganiu pełni zdrowia i szczęścia.
W naszych salonach masują najwybitniejsi masażyści z Tajlandii. Nasi Specjaliści/Terapeuci wybierani są na drodze tzw. castingów spośród masażystów mających udokumentowaną edukację i praktykę w pracy z ciałem.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma AMARI Galyna Akhmatkulovaz siedzibą w Warszawie przy ul. Jabłeczna 11, 04-652 Warszawa

  • Praca Warszawa
  • Recepcjonistka Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536