Recepcjonista / Recepcjonistka
  • Mielno
Mielno, Mielno, zachodniopomorskie, Polska
Arche Restauracje Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Jako Recepcjonista Hotelowy, będziesz odgrywać kluczową rolę w zapewnianiu wyjątkowego doświadczenia naszym Gościom
  • Profesjonalne i serdeczne powitanie gości, sprawiając, że czują się komfortowo od pierwszego momentu
  • Sprawną obsługę procesu zameldowania i wymeldowania, zapewniając szybkość i precyzję
  • Udzielanie informacji na temat atrakcji lokalnych, restauracji i innych usług dostępnych dla naszych Gości
  • Rezerwowanie pokoi i zarządzanie rezerwacjami w systemie hotelowym
  • Skuteczne rozwiązywanie problemów Gości i reagowanie na ich potrzeby
  • Współpraca z innymi działami hotelu w celu zapewnienia kompleksowej obsługi Gości

Nasze wymagania

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność budowania pozytywnych relacji z gośćmi
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach wymagających szybkiego podejmowania decyzji
  • Umiejętność obsługi systemów hotelowych lub gotowość do ich opanowania
  • Dobra organizacja czasu i umiejętność pracy pod presją
  • Doświadczenie w branży hotelarskiej lub obsłudze klienta
  • Znajomość języków obcych, takich jak angielski, lub niemiecki

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej sieci hotelowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w hotelu całorocznym
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy, w której Twoje opinie są cenne i uwzględniane
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny grafik pracy, który umożliwia zrównoważenie życia zawodowego i prywatnego

Arche Fabryka Samolotów poszukuje osoby na stanowisko: Recepcjonista / Recepcjonistka

Czy jesteś gotów na nowe wyzwania i rozwinięcie swojej kariery w branży hotelarskiej?

Szukamy utalentowanych i entuzjastycznych osób, które chcą dołączyć do naszego zespołu!

Oferujemy Ci możliwość pracy w wyjątkowym środowisku, gdzie Twoje umiejętności interpersonalne i zaangażowanie zostaną docenione i rozwinięte.

  • Praca Mielno
  • Mielno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448