Recepcjonista/Recepcjonistka
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Masovian Voivodeship, Polska
BorgWarner eMobility Poland
7. 10. 2024

BorgWarner eMobility Passie (k. Błonia) jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych na świecie. Powstają w nim części do pojazdów elektrycznych, hybrydowych oraz spalinowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Recepcjonistka/Recepcjonista.

Nasze wymagania:

-      Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowanie długofalowych relacji oraz dbałość o nie,

-      Wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy,

-      Inicjatywa w pracy oraz silna motywacja do samodoskonalenia i rozwoju,

-      Dobra znajomość pakietu MS Office,

-      Swobodne posługiwanie się językiem angielskim na poziomie min. B2,

-      Prawo jazdy kat. B.

Twój zakres obowiązków:

Wsparcie zespołu BorgWarner eMobility w zakresie organizacji spotkań biznesowych, wizyt klientów zewnętrznych, onboardingu nowych pracowników, administracji dokumentacją, a przede wszystkim troska o budowanie przyjaznego i profesjonalnego miejsca pracy.

Oferujemy:

-      Możliwość rozwoju poprzez pracę w dynamicznym zespole oraz pośredni udział w toczących się projektach,

-      Samodzielność w działaniu,

-      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

-      Pakiet atrakcyjnych benefitów wspierających work-life balance.

  • Praca Piaseczno
  • Recepcjonistka Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713