Recepcjonista / Recepcjonistka
  • Warszawa, przy metrze politechnika
mazowieckie, Warszawa, przy metrze politechnika, mazowieckie, Polska
Sodexo Polska Spółka z o. o.
7. 9. 2024

Poszukujemy osoby uśmiechniętej, skrupulatnej i otwartej na nowe wyzwania!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa centrali telefonicznej.
  • Obsługa i rejestracja gości.
  • Obsługa dokumentów przychodzących i wychodzących oraz procesowanie dokumentów wewnętrznych.
  • Wsparcie w organizowanych eventach – rezerwacja sali konferencyjnej, tworzenie agendy spotkania, organizacja cateringu.
  • Organizacja delegacji służbowych.
  • Wsparcie administracyjne innych działów w biurze.

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Zaangażowanie i motywacja w codziennej pracy.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie: 5000 zł brutto.
  • Umowa o pracę.
  • Tryb pracy od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-16:30/ 9:00-17:00.

BENEFITY:

  • Dofinansowanie do opieki medyczn3j w luxmedzie.
  • Dofinansowanie do karty multisport.
  • Dofinansowanie do okularów korygujących wzrok/soczewek.
  • Bony na święta.
  • Dostęp do aplikacji do nauki języków.
  • Dni wolne na wolontariat.
  • Dostęp do platformy wsparcia pracowników (doradca prawny, doradca finansowy, psycholog).

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584