Recepcjonista / Recepcjonistka
  • Reguły, k. Warszawy
mazowieckie, Reguły, k. Warszawy, mazowieckie, Polska
Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
22. 5. 2024

Climatic – Projektujemy i Budujemy Modułowo – Solidnie, szybko, innowacyjnie i kompleksowo.

Climatic z centralą pod Warszawą (Reguły) jest polską firmą działającą w Polsce i zagranicą. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia. Mamy własny duży zakład produkcyjny. Inwestycje realizujemy w systemie zaprojektuj-wybuduj (posiadamy bardzo nowoczesny i duży dział projektowy).

Jesteśmy pionierami i specjalistami w realizacji modułowych: szpitali, budynków medycznych, obiektów wojskowych, policyjnych i specjalistycznych, szkół i przedszkoli, budynków użyteczności publicznej oraz wielu innych. Zrealizowaliśmy wiele prestiżowych inwestycji.

Nasz portfel zamówień dynamicznie rośnie dzięki naszej innowacyjności i referencjom.

Inwestycje realizujemy: dwa razy szybciej / na czas / w wysokiej jakości / bezproblemowo.

Jeśli chcesz się rozwijać, dołącz do naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu.

Stań się częścią naszego sukcesu.

Więcej informacji znajdziesz na www.climatic.pl
Twój zakres zadań:

  • Zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi administracyjnej recepcji oraz biura;
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i wygląd przestrzeni biurowej;
  • Przyjmowanie gości;
  • Obsługa połączeń telefonicznych;
  • Współpraca z firmami kurierskimi, Pocztą Polską, dostawcami usług;
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie w tym rejestracja dokumentów w Workflow;
  • Nadzór nad zaopatrzeniem biura w artykuły biurowe, spożywcze;
  • Pomoc w przygotowywaniu analiz i raportów.

Nasze wymagania:

  • Uśmiech i pozytywne nastawienie!
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne;
  • Świetna organizacja pracy własnej, samodzielność, wielozadaniowość;
  • Chęć nawiązania dłuższej współpracy.

Oferujemy:

  • Czekamy na Ciebie z umową o pracę;
  • Lubimy uśmiech i pozytywne nastawienie, przyjazna atmosfera pracy to u nas podstawa;
  • W ramach nawiązania lepszych relacji spotykamy się na imprezach integracyjnych;
  • Bezpłatny parking;
  • Brak dress code’u.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370