Recepcjonista / Recepcjonistka
  • Warszawa, ul. Postępu 14
mazowieckie, Warszawa, ul. Postępu 14, mazowieckie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
4. 10. 2024

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.
Zakres obowiązków:

  • bieżące prowadzenie recepcji: witanie gości, obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,
  • dbanie o wizerunek firmy: estetykę stanowiska recepcji, sal konferencyjnych, przestrzeni wspólnych,
  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • współpraca z kurierami, przygotowywanie przesyłek wychodzących (często paczek gabarytowych),
  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w biurze, prowadzenie ewidencji przesyłek firmowych,
  • bieżące monitorowanie i uzupełnianie zapasów artykułów spożywczych i biurowych,
  • współpraca z zarządcami budynku, serwisem technicznym, ochroną,
  • obsługa centrali telefonicznej i poczty elektronicznej,
  • wydawanie oraz prowadzenie rejestru kart dostępu do biura zgodnie z ustalonymi zasadami
  • organizacja i kontrola obiegu kluczy do aut służbowych pracowników
  • wykonywanie poleceń przełożonych

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2
  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin - w godzinach 7-15 lub 10-18
  • kultura osobista,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych,

Oferujemy:

  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin początkowo na umowę zlecenie, potem umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w strukturach światowego dostawcy usług FM
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 517
    19 388