Recepcjonista / Recepcjonistka
  • Warszawa, Centrum
mazowieckie, Warszawa, Centrum, mazowieckie, Polska
MKM Support
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

MKM SUPPORT

DORADZTWO PERSONALNE I POŚREDNICTWO PRACY

NR CERTYFIKATU 5406

Dla naszego klienta - prestiżowej Kancelarii Prawnej

poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:
Opis stanowiska:

  • obsługa recepcji;
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i korespondencji;
  • łączenie rozmów telefonicznych;
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • przygotowanie i obsługa sal konferencyjnych;
  • przyjmowanie i obsługa gości;
  • kontakt z klientami firmy;
  • udział w obsłudze innych procesów administracyjnych.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2) - kryterium obowiązkowe;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane;
  • znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista;
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w ścisłym centrum Warszawy od poniedziałku do piątku;
  • stabilne zatrudnienie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju i doskonalenia kompetencji zawodowych w ramach współpracy.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157