Recepcjonista - praca dodatkowa
  • Katowice
recepcjonista - praca dodatkowa
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Szukasz dodatkowej pracy w Katowicach? Mamy dla Ciebie propozycję!

Poszukujemy osoby na stanowisko recepcjonisty.

Napisz sms o treści RECEPCJA na numer tel. 887-270-422

Oczekujemy

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 8 godzinnym w wybrane dni tygodnia - praca dodatkowa
  • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (min. B1)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • elastyczny grafik pracy, który możemy dostosować do Twoich potrzeb i dostępności
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze obsługi klienta oraz administracji biurowej
  • przyjazne środowisko pracy, w którym doceniamy inicjatywę i zaangażowanie

Zadania

  • obsługa telefoniczna: odbieranie i przekierowywanie połączeń oraz udzielanie informacji interesantom
  • zarządzanie korespondencją: odbieranie, sortowanie i przekazywanie poczty, e-maili i innych dokumentów
  • udzielanie bieżącego wsparcia klientom

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749