Recepcjonista na zmiany nocne - praca dodatkowa
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
PI MANAGEMENT SP. Z O.O
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bezpośrednia obsługa gości w recepcji (check-in, check-out, przyjmowanie rezerwacji, obsługa płatności)

  • dbałość o zachowanie najwyższych standardów w obsłudze gości hotelowych, zgodnie z wymaganiami.

  • udzielanie informacji o ofercie i usługach świadczonych przez hotel

  • ścisła współpraca z działem rezerwacji oraz działem sprzedaży i marketingu, w zakresie aktywnej sprzedaży

WYMAGANIA:
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym – wymóg konieczny

  • orientacja na klienta i otwartość

  • dyspozycyjność oraz gotowość do podjęcia pracy na zmiany nocne

  • doświadczenie na stanowisku recepcjonisty w hotelu/aparthotelu

  • znajomość systemów rezerwacyjnych i hotelowych

OFERUJEMY:
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktury firmy

  • udział w szkoleniach

  • komfortowe warunki pracy w prestiżowym miejscu o znanej renomie

  • Praca Kraków
  • Pracownik na wysokościach Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087