Recepcjonista na zmiany nocne - praca dodatkowa
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
PIManagement
9. 10. 2024

Hotel Garni zatrudni recepcjonistę/recepcjonistkę na zmiany nocne
Praca dodatkowa: 10-12 zmian nocnych w miesiącu
Godziny: 22-6
Zakres obowiązków:
- bezpośrednia obsługa gości w recepcji (check-in, check-out, przyjmowanie rezerwacji, obsługa płatności)
- dbałość o zachowanie najwyższych standardów w obsłudze gości hotelowych, zgodnie z wymaganiami.
- udzielanie informacji o ofercie i usługach świadczonych przez hotel
- ścisła współpraca z działem rezerwacji oraz działem sprzedaży i marketingu, w zakresie aktywnej sprzedaży
Wymagania:
- znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym – wymóg konieczny
- orientacja na klienta i otwartość
- dyspozycyjność oraz gotowość do podjęcia pracy na zmiany nocne
- doświadczenie na stanowisku recepcjonisty w hotelu/aparthotelu
- znajomość systemów rezerwacyjnych i hotelowych
Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktury firmy
- udział w szkoleniach
- komfortowe warunki pracy w prestiżowym miejscu o znanej renomie

  • Praca Kraków
  • Pracownik na wysokościach Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087