Recepcjonista medyczny / Recepcjonistka medyczna
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
DOCTORPRO
2. 10. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem i rozszerzeniem działalności zapraszamy do współpracy Recepcjonistę medycznego / Recepcjonistkę medyczną

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna i/lub stacjonarna rejestracja wizyt w wewnętrznym programie firmy
  • Prowadzenie kalendarza wizyt
  • Wspieranie lekarzy w codziennych kontaktach z pacjentami
  • Przyjmowanie płatności, wydawanie paragonów, faktur, obsługa kasy fiskalnej
  • Udzielanie pacjentom informacji dotyczących usług medycznych świadczonych w klinice
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji i dokumentów wewnątrz firmy
  • Obsługa pacjentów w rejestracji i poczekalni
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży usługowej
  • Płynne posługiwanie się językiem polskim (C1)
  • Znajomość języka ukraińskiego (B1+) - warunek konieczny
  • Utrzymanie wysokich standardów w zakresie obsługi klienta
  • Wysoka kultura osobista
  • Gotowość do zdobywania niezbędnych informacji do pracy - zapewniamy wewnętrzne szkolenie
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w godzinach otwarcia kliniki

Oferujemy:

  • Profesjonalne przeszkolenie z systemu medycznego
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Oferujemy pracę na pełen etat w systemie zmianowym (co 2 dzień)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole
  • Udział w tworzeniu nowej marki na polskim rynku

Jeśli cenisz sobie kontakt z ludźmi, lubisz pracować w dynamicznym środowisku - dołącz do zespołu Doctor Pro i rozwijaj swoją karierę w dynamicznie rosnącej sieci centrów medycznych!

Sieć centrów medycznych Doctor Pro częścią grupy On Clinic International oraz On Clinic Ukraina, cenionymi na całym świecie za doskonałą obsługę pacjentów i nowoczesne metody leczenia. Od 1987 roku On Clinic International wspiera zdrowie pacjentów na całym świecie, pomagając już ponad 1,5 miliona osób. Nasza sieć jest światowym liderem w dziedzinach takich jak dermatologia, urologia, proktologia i ginekologia.

  • Praca Wrocław
  • Analityk medyczny Wrocław
  • Recepcjonistka Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116