Recepcjonista/ka w poradni psych-ped / Saska Kępa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Centrum Terapii i Rozwoju Akson
25. 9. 2024

Poszukujemy osoby (chętnie studiującej kierunki pokrewne do świadczonych przez nas usług), która zaopiekuje się recepcją oraz grafikami, sprawami pacjentów w naszej placówce na Pradze Południe. Świadczymy usługi terapeutyczne (psycholog, psychiatra, logopeda, SI, pedagog) zarówno dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych.
Zakres obowiązków:
* praca stacjonarna popołudniami w placówce 4 dni w tygodniu (pon-czw) w godzinach pracy specjalistów
* odbieranie połączeń przychodzących od pon do pt (w godz. 9-21)
* odpisywanie na maile, wiadomości i inne bieżące sprawy pacjentów
* trzymanie pieczy nad grafikami specjalistów
* kontakt z pacjentami oraz pracownikami Centrum
Oferujemy:
* wynagrodzenie w wysokości 29zł brutto/h
* wodę, kawę, herbatę na miejscu
* miłą atmosferę bez niepotrzebnych spięć :)
* samodzielne stanowisko w dobrze wyposażonej recepcji (urządzenie wielofunkcyjne kserujące/drukujące, telefon służbowy, komputer)
* brak kontaktu z gotówką i odpowiedzialności finansowej (płatności dokonywane przez pacjentów wyłącznie online lub za pośrednictwem terminala płatniczego w placówce)
Oczekujemy:
* znajomości usług terapeutycznych i naszej oferty
* statusu studenta do 26 r.ż. (najchętniej osoby studiujące zaocznie)
* samodzielności i sumienności
* uczciwości
* rzetelnego podejścia do powierzonych spraw
* długofalowej współpracy
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Nie wiesz czy oferta jest dla Ciebie? Skontaktuj się z nami i uzupełnimy informacje których tu nie znalazłeś/aś :)

  • Praca Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392