Recepcjonista/ka do nowego hotelu
  • Podgórzyn
Podgórzyn, Podgórzyn, Dolnośląskie, Polska
Termy Karkonosze
14. 5. 2024

Do nowo otwieranego hotelu - Termy Karkonosze, mieszczącego się w Staniszowie poszukujemy na stanowisko: Recepcjonista/ka.
Zakres obowiązków: Profesjonalna, rzetelna obsługa gości hotelowych zgodnie z standardami hotelu przyjmowanie rezerwacji oraz meldowanie i wymeldowywanie. Udzielanie informacji na temat usług w hotelu oraz atrakcjach turystycznych Sprawdzanie i utrzymywanie porządku w recepcji oraz na stanowisku pracy Przyjmowanie płatności, zamykanie doby hotelowej, dbanie o odpowiedni obieg dokumentów Dbanie o odpowiednią atmosferę Reprezentowanie i budowanie pozytywnego wizerunku hotelu Współpraca z innymi działami
Wymagania umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja czasu pracy doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane zaangażowanie, punktualność, w wykonywanej pracy; pozytywne nastawienie; znajomość języka angielskiego - wymagana znajomość dodatkowego języka obcego mile widziane dyspozycyjności do pracy zmianowej - również w porze nocnej
Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie atrakcyjne warunki współpracy możliwość rozwoju zawodowego pracę w wyjątkowym miejscu oraz fantastyczną atmosferę
CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

  • Praca Podgórzyn
  • Podgórzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055