Recepcjonista/ka do apartamentów! Zakopane!
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
PIManagement
1. 5. 2024

PI Apartments do obiektu w Zakopanem poszukuje osób na stanowisko:
RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA!
NIE OFERUJEMY ZAKWATEROWANIA!
Praca w godzinach 9-16, w sezonie 8-18
Zakres obowiązków:
- bezpośrednia obsługa gości w recepcji (check-in, check-out, przyjmowanie rezerwacji, obsługa płatności)
- dbałość o zachowanie najwyższych standardów w obsłudze gości, zgodnie z wymaganiami
- udzielanie informacji o ofercie i świadczonych usługach
- ścisła współpraca z działem rezerwacji oraz działem sprzedaży i marketingu w zakresie aktywnej sprzedaży
Wymagania:
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- orientacja na klienta i otwartość
- dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzin
- doświadczenie na stanowisku recepcjonisty mile widziane
Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy
- możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktury firmy
- udział w szkoleniach
- komfortowe warunki pracy w prestiżowym miejscu
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka medyczna)

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523