Recepcjonista/ka
  • Podgórzyn
Podgórzyn, Podgórzyn, Dolnośląskie, Polska
Termy karkonosze
26. 7. 2024

Termy Karkonosze, mieszczące się w Staniszowie poszukują na stanowisko: Recepcjonista/ka.
Zakres obowiązków:
- Profesjonalna, rzetelna obsługa gości hotelowych zgodnie z standardami hotelu przyjmowanie rezerwacji oraz meldowanie i wymeldowywanie.
- Udzielanie informacji na temat usług w hotelu oraz atrakcjach turystycznych
- Sprawdzanie i utrzymywanie porządku w recepcji oraz na stanowisku pracy
- Przyjmowanie płatności, zamykanie doby hotelowej, dbanie o odpowiedni obieg dokumentów
- Dbanie o odpowiednią atmosferę
- Reprezentowanie i budowanie pozytywnego wizerunku hotelu
- Współpraca z innymi działami
Wymagania
- umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja czasu pracy
- doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
- zaangażowanie, punktualność, w wykonywanej pracy;
- pozytywne nastawienie;
- znajomość języka angielskiego - wymagana
- znajomość dodatkowego języka obcego mile widziane
- dyspozycyjności do pracy zmianowej - również w porze nocnej
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie
- atrakcyjne warunki współpracy
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w wyjątkowym miejscu oraz fantastyczną atmosferę
CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

  • Praca Podgórzyn
  • Podgórzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941